Szkolenia

Opalanie Natryskowe Szkolenie MineTan od TanExpert

Jeśli jesteś pasjonatką zdrowego opalania oraz  lubisz profesjonalne kosmetyki i kontakt z klientem, to nasz kurs opalania natryskowego skierowany jest właśnie do Ciebie.

Nasze studio specjalizuje się wyłącznie w zdrowym opalaniu. Jako TanExpert Master prowadzimy profesjonalne szkolenia z zakresu opalania natryskowego produktami MineTan. Podczas kursu przekażemy Ci naszą wiedzę i niezbędne doświadczenie. Dostarczymy praktycznych instrukcji oraz porad, które pomogą Ci stać się profesjonalistą w naszej branży. Wszystko to pod egidą wiodącej marki TanExpert / MineTan Polska.

Bądź ekspertem
w dziedzinie opalania
natryskowego

Dołącz do silnego team’u TanExpert już dziś.

Opalaj najlepszymi kosmetykami na rynku!

Zalety szkolenia

Co daje Ci szkolenie?

Teoria i praktyka

Szkolenia trwają 4h. Składają się z teorii oraz treningu praktycznego.

Certyfikat TanExpert

Kursant otrzymuje certyfikat, umożliwiający podjęcie profesjonalnych działań w dziedzinie opalania natryskowego.

Partner MineTan

Po zakończeniu kursu z opalania natryskowego i uzyskaniu certyfikatu wydanego przez TanExpert – stajesz się oficjalnym partnerem marki TanExpert / MineTan Polska.

Będąc ekspertem w dziedzinie opalania natryskowego. Jako partner biznesowy zyskujesz możliwość nabywania produktów MineTan na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych (oferta dedykowana dla profesjonalistów), merytoryczne wsparcie na każdym etapie współpracy oraz możliwość identyfikowania się z marką. Jako ekspert, z naszej strony otrzymujesz ciągłe wsparcie i doradztwo.

Kurs opalania natryskowego podzielony jest na część teoretyczną i praktyczną. W pierwszym etapie prowadzamy Cię w najważniejsze informacje dotyczące budowy skóry oraz działania używanych przez nas produktów. Przygotowujemy Cię także do odpowiedniego doboru kosmetyków w zależności od oczekiwań i karnacji klienta.

W części praktycznej szkolenia z opalania natryskowego będziesz mieć okazję pod naszym okiem, samodzielnie opalić dwie modelki. Jeśli stosujesz się do naszych zaleceń to szybko opanujesz tę umiejętność na satysfakcjonującym poziomie. Pamiętaj, że praktyka czyni mistrza jednak sam proces znacznie ułatwia wykorzystywany i polecany przez nas sprzęt do opalania natryskowego marki MineTan. Jego obsługa jest bajecznie prosta i intuicyjna.