Szkolenia

Opalanie Natryskowe Szkolenie MineTan

Jeśli jesteś pasjonatką zdrowego opalania oraz  lubisz profesjonalne kosmetyki i kontakt z klientem, to nasz kurs opalania natryskowego skierowany jest właśnie do Ciebie.

W naszym studio prowadzimy profesjonalne szkolenia z zakresu opalania natryskowego produktami MineTan. Przekażemy Ci naszą wiedzę i całe doświadczenie. Dostarczamy instrukcje oraz porady, które pomogą Ci stać się specjalistką w tej dziedzinie.

Bądź ekspertem
w dziedzinie opalania
natryskowego

Dołącz do silnego team’u MineTan już dziś.

Opalaj najlepszymi kosmetykami na rynku!

Zalety szkolenia

Co daje Ci szkolenie?

Teoria i praktyka

Szkolenia trwają 4h. Składają się z teorii oraz treningu praktycznego.

Certyfikat

Kursant otrzymuje certyfikat, umożliwiający podjęcie profesjonalnych działań w dziedzinie opalania natryskowego.

Partner MineTan

Po zakończeniu kursu z opalania natryskowego i uzyskaniu certyfikatu wydanego przez TanExpert – stajesz się oficjalnym partnerem marki MineTan.

Będąc ekspertem w dziedzinie opalania natryskowego. Jako partner biznesowy zyskujesz możliwość nabywania produktów MineTan na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych (oferta dedykowana dla profesjonalistów), merytoryczne wsparcie na każdym etapie współpracy oraz możliwość identyfikowania się z marką. Jako ekspert, z naszej strony otrzymujesz ciągłe wsparcie i doradztwo.

Kurs opalania natryskowego podzielony jest na część teoretyczną i praktyczną. W pierwszym etapie prowadzamy Cię w najważniejsze informacje dotyczące budowy skóry oraz działania używanych przez nas produktów. Przygotowujemy Cię także do odpowiedniego doboru kosmetyków w zależności od oczekiwań i karnacji klienta.

W części praktycznej szkolenia z opalania natryskowego będziesz mieć okazję pod naszym okiem, samodzielnie opalić dwie modelki. Jeśli stosujesz się do naszych zaleceń to szybko opanujesz tę umiejętność na satysfakcjonującym poziomie. Pamiętaj, że praktyka czyni mistrza jednak sam proces znacznie ułatwia wykorzystywany i polecany przez nas sprzęt do opalania natryskowego marki MineTan. Jego obsługa jest bajecznie prosta i intuicyjna.